NDH 20
508585

Ocenění

Cena

Doporučená prodejní cena včetně DPH
14 190,- Kč

Cena bez DPH
11 727,- Kč

e-shop

O výrobku

Neumann NDH 20 jsou uzavřená sluchátka kombinující dokonalé odstínění okolí s pečlivě vyváženým zvukem a výtečným rozlišením detailů, podobně jako u studiových monitorů Neumann. Sluchátka jsou proto ideální pro kontrolní poslech a mixáž i v hlučném prostředí. Velké náušníky vyplnění paměťovou pěnou zaručují vysokou míru pohodlí při dlouhodobé práci.

Zatímco většina ostatních uzavřených sluchátek trpí nepříjemnými rezonancemi na středních kmitočtech, které znemožňují spolehlivé rozhodování při mixážní práci, NDH 20 nabízejí úžasně detailní, vyvážený zvuk, podobně jako všechny studiové monitory Neumann. Dokonalý zvuk společně s velkými náušníky vyplněnými paměťovou pěnou zaručuje potěšení z dlouhodobého poslechu bez jakékoliv únavy. NDH 20 používají zcela nové měniče (38 mm/1,5") se silnými neodymovými magnety, které poskytují velkou citlivost a minimální zkreslení. Posluchač tedy slyší čistý signál bez rušivého zabarvení. Mechanické zpracování sluchátek je na nejvyšší úrovni. Nastavitelný hlavový most je z pružné oceli, zatímco tělesa sluchátek jsou z hliníku. Kvůli snadnému transportu jsou sluchátka skládací. Součástí dodávky je rovný a spirálový kabel i transportní pouzdro. Sluchátka jsou vhodná pro všechna použití, která vyžadují odstínění od okolního hluku - zvukový monitoring hudebníků a zvukařů, ve studiu i na koncertě. Jsou také perfektní pro náročný poslech bez ovlivnění hlukem okolí a zároveň nerušící okolí. Díky velkému frekvenčnímu rozsahu jsou zejména vhodná pro hodnocení nejnižšího i nejvyššího pásma nahrávky. Na rozdíl od ostatních uzavřených sluchátek se NDH 20 dobře hodí pro mixážní práce. Velice široký frekvenční rozsah a přirozený stereofonní obraz dovoluje spolehlivou mixáž v jakémkoliv reprodukčním řetězci. NDH 20 jsou proto nepostradatelným nástrojem při cestách. Jsou samozřejmě také výtečná pro domácí poslech.

 

Vyrábí se ve stříbrné a černé variantě. Sluchátka v černé variantě mají stejné špičkové parametry jako standardní stříbrná verze - výborné odstínění od okolního prostředí, které dovoluje nerušenou práci v hlučném prostředí a nabízí studiovou úroveň poslechu na festivalech, v hudební produkci, doma nebo na cestách. Jediným rozdílem kromě barvy je vnitřně symetrizovaný kabel, stejný jako u nových otevřených NDH 30. Kromě toho mají sluchátka výraznější označení levé a pravé mušle.  Verze NDH 20 Black dodává pouze na zakázku, nejedná se o standardní položku. 

 

Vlastnosti

  • Studiová kvalita zvuku s perfektním rozlišením detailů
  • Nerušený poslech v hlučném prostředí
  • Dokonalé pohodlí při dlouhodobém poslechu
  • Vysoce kvalitní kovová konstrukce
  • Skládací provedení pro snadný transport
  • Výměnný rovný a spirálový kabel

 

Obsah balení

  • Rovný kabel
  • Spirálový kabel
  • Redukce 3,5/6,3 mm
  • Transportní pouzdro

Varianty

NDH 20 Black

NDH 20 černá, dodává se pouze na zakázku

Číslo produktu: 399003
Cena varianty včetně DPH: 14 680,- Kč

Technické parametry

Název Hodnota
Frekvenční rozsah 5 Hz … 30 kHz
Impedance 150 Ohmů
Max. akustický tlak (SPL) při zkreslení < 0,5% 114 dB SPL (1 kHz, 1 Vrms)
Max. příkon 1000 mW
Trvalý příkon 200 mW
Zkreslení THD 1 kHz, 100 dB <0,01 %
Útlum okolního hluku >34 dB
Akustický systém dynamický, uzavřený
Typ náušníků circumaural (kolem boltce)
Průměr měničů 38 mm (1,5")
Materiál magnetů neodym
Materiál membrány Duofol
Délka kabelu 300 cm
Konektor 3,5 mm, redukce 6,3 mm
Hmotnost 390 g